پنجشنبه 01 فروردین 1398
دولت تدبیر و امید اقدامات ارزشمندی در حوزه توانمندی بانوان روستایی انجام داده است(تصاویر) (کدخبر: 491)
دولت تدبیر و امید اقدامات ارزشمندی در حوزه توانمندی بانوان روستایی انجام داده است(تصاویر)
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان بوشهر افزود: عبدالکریم گراوند با تبریک اعیاد شعبانیه و روز کارگر در کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان بوشهر اظهار کرد: یکی از مظلومیت های دولت تدبیر و امید عدم تشریح مناسب عملکرد های دولت در بخش های مختلف به خصوص در حوزه اشتغال بانوان بوده که به خوبی بیان و اطلاع رسانی نشده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود:  همچنین در حوزه توانمندی و خلاقیت های  بانوان به ویژه زنان روستایی اقدامات ارزشمندی توسط دولت تدبير و اميد  صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: باید اطلاع‌رسانی و آموزش هاى لازم در حوزه اشتغال بانوان استان صورت گيرد و از ظرفيت هاى استان و دستگاه‌های اجرایی استفاده شود.

خاطرنشان کرد: فنی و حرفه ای استان در بخش آموزش و توسعه اشتغال در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی انجام داده که امیدواریم با کیفیت و سطح بالاتری اين روند ادامه يابد.

معاون استاندار بوشهر یادآور شد: باید با ایجاد یک حلقه ارتباطی تولیدات بومی استان در سطح بازار کشور عرضه شود و بازار مصرف گسترش یابد.

گفتنى است در دولت تدبير و اميد ٣٢ ميليارد تومان در راستاى اشتغال بانوان استان از صندوق كارآفرينى پرداخت شده است.

   1396/2/12 16:16        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )