پنجشنبه 01 فروردین 1398
کمیته‌های ستاد اربعین در استان بوشهر تشکیل می‌شود(تصاویر) (کدخبر: 492)
کمیته‌های ستاد اربعین در استان بوشهر تشکیل می‌شود(تصاویر)
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: کمیته‌های ستاد اربعین حسینى در استان بوشهر تشکیل و فعال می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند با تبریک اعیاد شعبانیه در جلسه ستاد اربعین حسينى استان بوشهر اظهار داشت: امسال ١٢ کمیته برای ستاد اربعین حسینی در استان بوشهر در نظر گرفته شده تا برنامه‌هايى در شان ایام محرم و اربعین حسينى صورت گیرد.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: از اکنون تمامی کمیته های ستاد اربعین حسينى در استان تشکیل و  فعال خواهند شد.

 وی افزود: هم اكنون بايد امکان ‌سنجی و نیازهای واقعی داخل و خارج مرز در ایام اربعين حسینی براى خدمات دهى به زائران هم استانى صورت گیرد.

معاون استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: باید در حوزه عتبات عالیات از ظرفیت‌ها و کمک های مردمی در کنار بسترسازی‌های اداری استفاده شود.

گراوند عنوان کرد: امسال باید نقاط ضعف و قوت پیاده روی بزرگ اربعین حسينى مشخص شود تا در راستای بهبود و رفع آن ها اقدام لازم صورت گیرد.

وی گفت: قطعا در سنوات آینده با همکاری و مشورت و همچنین اصلاح اقدامات به سمتی حرکت خواهیم کرد که دیگر شاهد مشکلاتی در این زمینه نباشیم.

وی یادآور شد: امسال حج و زیارت با اطلاع رسانی  مناسب زمینه دریافت ویزا برای زائرین در موعد مقرر فراهم نمايد تا دچار مشكل نشوند.   1396/2/12 16:13        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )