پنجشنبه 01 فروردین 1398
خانه سازمان‌های مردم نهاد استان بوشهر افتتاح شد(تصاویر) (کدخبر: 531)
خانه سازمان‌های مردم نهاد استان بوشهر افتتاح شد(تصاویر)
با پیگیری ویژه حوزه اجتماعی استانداری بوشهر، پیش از ظهر امروز 22 مرداد با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر خانه سازمان های مردم نهاد(سمن‌ها) استان بوشهر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در آیین افتتاح خانه سازمان‌های مردم نهاد استان با گرامیداشت روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی اظهار داشت: سازمان های مردم نهاد در جهت توسعه جامعه نقش بسیار موثری را ایفا می کنند به دلیل اینکه که سازمان های مردم نهاد وظیفه ارتباط مردم و دولت را عهده دار هستند.

وی تصریح کرد: امیدواریم با حمایت و استفاده مناسب از ظرفیت دستگاه های اجرایی، سازمان های مردم نهاد استان با حساسیت و اهمیت بالاتری مشکلات جامعه پیگیری کنند.

عبدالکریم گراوند افزود: اگر می خواهیم در راستای رفع مشکلات اجتماعی به موفقیت دست یابیم باید امور را به خود مردم و سازمان های مردم نهاد واگذار کنیم که در دولت تدبیر و امید این رویکرد مشهود بوده و تاکنون شاهد توسعه کمی سازمان های مردم نهاد بوده ایم.

معاون استاندار بوشهر با قدردانی از بنیاد نخبگان استان در جهت حمایت از راه اندازی خانه سازمان های مردم نهاد، عنوان کرد: با شروع فعالیت خانه سازمان های مردم نهاد بستر لازم برای آموزش و استفاده بیشتر از ظرفیت سمن ها فراهم شده است.

وی گفت: امیدواریم با فعالیت خانه سازمان های مردم نهاد استان شاهد کارگاه های آموزشی، توانمندسازی سمن ها و شکوفایی آنان باشیم.

گراواند با اشاره به اینکه هدف ما از تشکیل این خانه همگرایی بیشتر سازمان های مردم نهاد استان بوده است، افزود: امیدواریم این مجموعه زمینه ای برای همگرایی بیشتر سازمان های مردم نهاد استان باشد و کارکردهای تخصصی این سازمان ها در این خانه شکل بگیرد و خروجی های لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/   1396/5/23 07:45        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )