پنجشنبه 01 فروردین 1398
زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس بوشهر نواخته شد(تصاویر) (کدخبر: 547)
زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس بوشهر نواخته شد(تصاویر)
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس استان بوشهر نواخته شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، در آیین بازگشایی مدارس معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در مدرسه شهید سهام خیام، با تبریک سال تحصیلی جدید و تقارت ماه محرم، هفته دفاع مقدس و ماه مهر اظهار داشت: مهر آغازی است برای رویش و تشکر از فرهنگیانی که از امروز کار سنگین تعلیم و تربیت آغاز می‌شود.

عبدالکریم گراوند با اشاره به هفته دفاع مقدس و ایام شهادت امام حسین(ع)، افزود: فرزندان این مرز و بوم پرورش یافته مکتب حسینی هستند و از این بزرگوار درس پایداری را آموختند و موجب عزت، سربلندی کشور شدند.

وی با بیان اینکه دفاع ما برگرفته از عاشورا بود و شعار آن پایداری و امر به معروف و نهی از منکر بوده است عنوان کرد: با آغاز جنگ تحمیلی دانش آموزان کلاس درس را رها کردند و در راستای آموزه‌های حسینی و راه آن بزرگوار حرکت کردند و به جبهه‌های جنگ برای دفاع  شتافتند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهربا اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهوری آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل اظهار داشت: رئیس جمهوری تاجر پیشه آمریکا اگر سابقه ایثار، غیرت و آزادگی مردم ایران را مطالعه کرده بود می دانست که نباید این سخنان را بیان کند.

عبدالکریم گراوند افزود: ملت ایران تربیت یافته مکتب عاشورا هستند و هیچگاه زیر بار ظلم و زور نمی رود و این استکبار جهانی است که باید در مقابل ملت ایران سر تعظیم فرود آورد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: اگر بخواهیم دانشگاهها به رشد و ترقی برسند باید به آموزش و پرورش توجه داشته باشیم چون آینده نظام جمهوری اسلامی در گرو تربیت نیروی انسانی است.

گراوند اظهارکرد: کمک و حمایت از آموزش و پرورش برای داشتن ایران و کشوری آباد ضروری است.

معاون استاندار بوشهر با اشاره به ارتقای 1.5برابری رتبه های زیر یک‌هزار کنکور سراسری در استان بوشهر افزود: این آمار بیانگر ضرورت و اهمیت همکاری و همیاری اولیای دانش آموزان و همه دستگاههای اجرایی با آموزش و پرورش است.

 
   1396/7/2 10:34        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )