پنجشنبه 01 فروردین 1398
امکانات زیرساختی و خدمات برای اسکان و تغذیه زائران استان بوشهر فراهم شده است (کدخبر: 554)
امکانات زیرساختی و خدمات برای اسکان و تغذیه زائران استان بوشهر فراهم شده است
به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، حیدر ساجدی در نشست ستاد اربعین حسینی استان بوشهر اظهار داشت: پیاده روی اربعین حسینی صحنه شایستگی و اتحاد مسلمانان است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر تصریح کرد: سفر میلیونی زائران به عتبات عالیات در ایام اربعین، نشانه حیات و بالندگی نهضت بزرگ عاشورا است.

وی عنوان کرد: از تاکیدات ویژه استاندار بوشهر است که برنامه پیاده روی اربعین به صورت ویژه و در خور شأن استان بوشهر انجام گیرد و دستگاه های اداری نیز برای محقق شدن آن همکاری لازم را داشته باشند.

ساجدی افزود: اطلاع رسانی دقیق در ایام اربعین و در زمان اعزام زائران به کربلا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چرا که از بروز بسیاری از مشکلات پیشگیری می‌کند.

وی بیان کرد: برای اعزام زائران به کربلای معلی و شرکت در مراسم اربعین حسینی هماهنگی لازم با نظارت و کنسولگری عراق انجام شده است.

حیدر ساجدی خاطرنشان کرد: کمیته‌های 12 گانه ستاد اربعین استان بوشهر برای هر چه با شکوه برگزار شدن مراسم اربعین حسینی وظایف خود را در حد توان به خوبی انجام داده اند.

وی یادآور شد: امکانات زیرساختی و خدمات برای اسکان و تغذیه زائران استان بوشهر در داخل و خارج از مرز تاکنون فراهم شده است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: همچنین تمهیدات لازم برای برگزاری مراسمات اربعین در سطح استان اتخاذ شده است.
انتهای پیام/
   1396/8/9 10:17        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )