پنجشنبه 01 فروردین 1398
معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر:
دهیاران در ترویج فرهنگ پرداخت زکات در روستاها همکاری می‌کنند (کدخبر: 567)
دهیاران در ترویج فرهنگ پرداخت زکات در روستاها همکاری می‌کنند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت:دهیاران در ترویج فرهنگ پرداخت زکات در روستاها همکاری می‌کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در نشست هم‌اندیشی علمی تخصصی شورای زکات استان بوشهر با تاکید بر نقش پرداخت زکات در  توسعه و پیشرفت اظهار داشت: یکی از مزیت‌های پرداخت زکات برقراری عدالت توزیعی است.

وی، پرداخت زکات را برای همه مسلمانان با شرایط تبیین شده تکلیف دانست و افزود: زکات یکی ازموارد مهم در زمینه حقوق مسلمانان در راستای ادای تکلیف در برقراری عدالت توزیع است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر با تاکید بر توسعه فرهنگ ترویج پرداخت زکات گفت: مردم استان بوشهر نسبت به پرداخت زکات ادای تکلیف می‌کنند که این فرهنگ باید بیش از پیش در راستای رفع فقر و محرومیت‌‌زدایی گسترش یابد.

خورشیدی با تاکید بر آمادگی برای ترویج فرهنگ وصول زکات با همکاری دهیاران در روستاها خاطر نشان کرد: برای همکاری دهیاران در ترویج فرهنگ پرداخت زکات در روستاها  آمادگی وجود دارد که در این خصوص شبکه یاوران زکات در روستاهای استان ایجاد می‌شود.

وی، به نقش مهم وصول زکات در فقرزدایی پرداخت و بیان کرد: وصول زکات نه تنها در عمران، آبادانی و فقرزدایی نقش مهمی دارد بلکه در ترویج فضای فرهنگی و معنوی و کاهش آسیب‌های اجتماعی در نقاط مختلف اثرگذار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با قدردانی از اعضای شورای زکات استان بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر در عرصه وصول زکات در کشور پیشتاز است که این مهم نشان از تلاش اعضای شورای زکات و همکاری  مسئولان دستگاه‌های اجرایی و مشارکت مردم نیک اندیش استان بوشهر است.

انتهای پیام/
   1397/3/7 10:56        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )