پنجشنبه 01 فروردین 1398
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر:
از برنامه های مجوز دار دانشجویان حمایت می‌کنیم (کدخبر: 568)
از برنامه های مجوز دار دانشجویان حمایت می‌کنیم معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر  با اشاره به اجرای برنامه های دانشجویی در مناسبت های مختلف گفت: از برنامه هایی که در دانشگاه مجوز قانونی برگزاری دریافت کرده اند، حمایت خواهیم کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، دکتر مجید خورشیدی در نشست هم اندیشی با دبیران تشکل های دانشجویی بوشهر اظهار داشت: هم زبانی در تشکل های مختلف دانشجویی و ایجاد بلوغ در میان این تشکل ها از نکات مهمی است که قبلا کمتر مشاهده می­شد.ولی الحمدالله امروز شاهداین هم زبانی در تشکل ها هستیم .

وی با اشاره به روند تکوین تشکل های دانشجویی گفت: بلوغ و رشد سیاسی و  فکری را در تشکل های دانشجویی به عینه شاهد هستیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار  و رئیس کمیسیون دانشجویی استان در بخش دیگری از سخنان خوداظهار داشت: دانشجویان از گروه­هاي مرجع در جامعه هستند که مورد وثوق اقشار مختلف اجتماعی هستند.

وی با تاکید بر لزوم وفاق میان تشکل های مختلف دانشجویی یادآورشد: همه ما انسان، ایرانی و مسلمانیم و علارغم داشتن سلیقه های متفاوت باید یک هدف مشترک که همانا توسعه و تعالی کشور هست را دنبال كنيم.

وی اضافه کرد: برگزاری مشترک آیین های ملی و مذهبی توسط تشکل های دانشجویی همدلی و وفاق را میان آنها افزایش می دهدو از فاصله ها می کاهد. 

رئیس کمیسیون دانشجویی استان در ادامه سخنان خود با اشاره به اجرای برنامه های دانشجویی در مناسبت های مختلف گفت: از برنامه هایی که در دانشگاه مجوز قانونی برگزاری دریافت کرده اند، حمایت خواهیم کرد.

خورشیدی همچنین با اشاره به فعالیت های نهادمند و قانونی سیاسی عنوان کرد: یکی از راههای پیشرفت کشور وجود احزاب قانونی و فراگیر  در کشور است و تشكل­هاي دانشجويي نيز به نوعي تمرين براي كار تشكيلاتي محسوب می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان پیشنهاد کرد: اتاق فكری متشکل از دبیران تشکل های دانشجويي با محوریت دفتر سياسي، انتخابات و تقسیمات کشوری و با میزبانی دوره ای تشکل ها ی دانشجویی به منظور توسعه وفاق میان گروههای مختلف دانشجویان و بهره گیری از قابلیت آنها در برنامه ریزی ها تشکیل شود.

ارتباط دوسویه با دانشجويان در انتقال مسائل آموزشی و صنفی دانشجویان موثر می باشد

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسيمات كشوري و دبیر کمیسیون دانشجویی نیز در ابتدای نشست گفت: رویکرد  دفتر سیاسی ارتباط مستمر و دوسویه با تشکل های مختلف از جمله  تشکل های دانشجویی است.

عادل دهدشتی افزود: ارتباط دوسویه با دانشجويان و تشكل­هاي دانشجويي می توانند در انتقال مسائل آموزشی و صنفی دانشجویان موثر باشد.

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری ادامه داد: رویکرد دولت بر مبنای  تعامل و گفتگو با تمام احزاب، تشکل ها و اقشار مختلف است و در راستاي تحقق اين هدف مهم وزير كشور اواخر سال گذشته منشور گفتگوي سياسي را به استان­داری ها  ابلاغ کرد.

انتهای پیام/

f180065_Jalaseh-Ba-Tashakolhayeh-Daneshgahi-1397-3-2-1.jpg

p754770_Jalaseh-Ba-Tashakolhayeh-Daneshgahi-1397-3-2-2.jpg

i028327_Jalaseh-Ba-Tashakolhayeh-Daneshgahi-1397-3-2-3.jpg

c44451_Jalaseh-Ba-Tashakolhayeh-Daneshgahi-1397-3-2-4.jpg

v062878_Jalaseh-Ba-Tashakolhayeh-Daneshgahi-1397-3-2-6.jpg

h49747_Jalaseh-Ba-Tashakolhayeh-Daneshgahi-1397-3-2-7.jpg
   1397/3/8 10:59        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )