یکشنبه 05 خرداد 1398
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر:
حمایت اجتماعی از بهبود یافتگان مواد مخدر باید سرلوحه کار قرار بگیرد (کدخبر: 574)
حمایت اجتماعی از بهبود یافتگان مواد مخدر باید سرلوحه کار قرار بگیرد معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر با بیان اینکه حمایت اجتماعی از بهبود یافتگان مواد مخدر باید سرلوحه کار قرار بگیرد گفت: اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر مورد توجه و تاکید قرار دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در نشست ستاد هماهنگی برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر تدوین برنامه فرهنگی به مناسبت این هفته اظهار داشت:برگزاری برنامه فرهنگی، هنری، نمایشگاه، طراحی و اجرای شونشینی سنتی در هفته مبارزه با مواد مخدر مورد توجه قرار دارد.

وی، با تاکید بر لزوم حمایت از بهبودیافتگان مواد مخدر افزود: از صدا و سیمای مرکز بوشهر دعوت می‌شود برنامه مناسبتی ویژه بهبودیافتگان مواد مخدر در هفته مبارزه با مواد مخدر تهیه، تدوین و پخش کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر حمایت از سمن‌های حوزه مبارزه با مواد مخدر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده معتادانی که قصد ترک اعتیاد از طریق کمپ‌های ترک اعتیاد دارند بخشی از هزینه‌های آن ستاد مبارزه با مواد مخدر تامین می‌کند.

خورشیدی با تاکید بر برخورد با معتادان متجاهر افزود: معتادان متجاهر  ضربات و ضررهای جبران ناپذیری به جامعه وارد می‌کنند که جمع‌آوری آنان باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی، با بیان اینکه حمایت اجتماعی از بهبود یافتگان مواد مخدر باید سرلوحه کار قرار بگیرد تاکید کرد: اگر این مهم محقق نشود زمینه بازگشت افراد آسیب دیده به جایگاه قبلی فراهم می‌شود از این نظر حمایت اجتماعی از بهبود یافتگان مواد مخدر باید سرلوحه کار قرار بگیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه  مشارکت همگان در امر مبارزه با مواد مخدر ضروری است تصریح کرد: اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر مورد توجه و تاکید قرار دارد و در این راستا تشکیل سمن‌ در امر پیشگیری، درمان و توانمندسازی باید مورد توجه قرار بگیرد و حمایت شوند.

انتهای پیام/

v95002_Jalaseh-Hamahangi-Hafteh-Mobarezeh-BA-Mavadeh-Mokhader-1397-3-23-1.jpg

f08459_Jalaseh-Hamahangi-Hafteh-Mobarezeh-BA-Mavadeh-Mokhader-1397-3-23-2.jpg

v411612_Jalaseh-Hamahangi-Hafteh-Mobarezeh-BA-Mavadeh-Mokhader-1397-3-23-3.jpg

v501457_Jalaseh-Hamahangi-Hafteh-Mobarezeh-BA-Mavadeh-Mokhader-1397-3-23-5.jpg

h30985_Jalaseh-Hamahangi-Hafteh-Mobarezeh-BA-Mavadeh-Mokhader-1397-3-23-6.jpg
   1397/3/23 18:06        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )