یکشنبه 05 خرداد 1398
معاون استاندار بوشهر تاکید کرد
برخورد قاطع با تکدی‌گری در اولویت برنامه‌های اجتماعی استان (کدخبر: 690)
برخورد قاطع با تکدی‌گری در اولویت برنامه‌های اجتماعی استان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر، تکدی‌گری را معضل اولویت‌دار استان دانست و گفت: این معضل اجتماعی که آسیب فراوانی به چهره شهرها وارد می‌کند منع آن باید در اولویت برنامه‌های اجتماعی استان بوشهر قرار بگیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در نشست کارگروه ساماندهی کودکان کار و متکدیان با بیان اینکه این دو مهم دو معضل اجتماعی مهم جامعه محسوب می‌شوند اظهار داشت: کودکان کار و تکدی‌گری دو معضل اجتماعی جامعه هستند که تکدی‌گری آسیب بیشتری به جامعه وارد می‌کند.

وی، تکدی‌گری و کودکان کار را سبب وارد کردن آسیب به چهره شهرهای استان دانست و تاکید کرد: اگر قرار باشد در زمینه منع تکدی‌گری اولویت گذاری شود شهر تبریز به عنوان یک شهر و نمونه موفق می‌توان نام برد.

معاون استاندار بوشهر با تاکید بر آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در زمینه کمک نکردن مردم به متکدیان تصریح کرد: با همکاری سازمان‌‌های حمایتی و با اطلاع رسانی به موقع باید در زمینه کمک نکردن به متکدیان خیابانی فرهنگ سازی شود.

خورشیدی  تکدی‌گری را معضل اولویت‌دار استان دانست و گفت: این معضل اجتماعی که آسیب فراوانی به چهره شهرها وارد می‌کند منع آن باید در اولویت برنامه‌های اجتماعی استان بوشهر قرار بگیرد.

وی، با بیان  اینکه کودکان متکدی سازمانی کار می‌کنند  تصریح کرد: باید با همکاری مردم ریشه تکدی‌گری در جامعه خشکانده شود چراکه برخی افراد سازمان یافته پا به این عرصه می‌گذارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: نیروی انتظامی استان بوشهر باید اقدامات اطلاعاتی خود را در این زمینه افزایش دهد و  اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری بوشهر هم در برخورد با  متکدیان اتباع خارجی ، اقدام قاطع انجام دهد.

انتهای پیام/
   1397/9/7 07:43        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )