یکشنبه 26 خرداد 1398
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر:
برنامه‌‌های روز دانشجو در استان بوشهر با شکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود (کدخبر: 692)
برنامه‌‌های روز دانشجو در استان بوشهر با شکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهرروز دانشجو را یادآور مبارزه شجاعانه و عزت مندانه دانشجویان علیه نظام سلطه و استکبار دانست و گفت: به مناسبت این روز، لازم است برنامه‌‌های باشکوهی در مراکز آموزش عالی استان بوشهر برگزار شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در نشست با اعضای کمیسیون دانشجویی استان بوشهر، نقش و جایگاه دانشجویان در توسعه و پیشرفت جامعه را مهم دانست و اظهار داشت: فرهنگ مطالبه‌گری در دوران تحصیل جوانان در مراکز آموزش عالی به اوج خود می‌رسد که نشان از جایگاه این قشر در توسعه و پیشرفت جامعه است.

وی با تاکید بر توجه به برنامه‌ریزی برای مناسبت‌های مختلف انقلاب افزود: دانشجویی که در مراسم شرکت می‌کند باید احساس تعلق به نظام و کشور داشته باشند.

خورشیدی بیان کرد: این مراسم‌ها که توسط یک تشکل دانشجویی معتقد به نظام و سرافرازی کشور برگزار می‌شود عملا در سیاست کشور مشارکت کرده و بدین ترتیب تعلق خود را به نظام سیاسی اعلام می‌کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در عرصه قشر دانشجو افزود: باید راهکارهای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در قشر دانشجو فراهم شود چراکه این دانشجویان مدیران آینده جامعه محسوب می‌شوند.

وی، روز دانشجو را روز تبلور اراده ظلم ستیزی دانشجویان بیدار و انقلابی در برابر نظام سلطه دانست و تاکید کرد: دانشجویان در 16 اذر سال 1332 سینه خود را در مقابل ظالمان و سلطه‌طلبان سپر کردند و با خون پاکشان، در گذر زمان فریاد استکبار ستیزی ملت ایران را به گوش جهانیان رساندند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه دانشجویان سهم مهمی در پیشرفت علمی، پژوهشی و فناوری کشور دارند تصریح کرد: موفقیت‌های مکرر دانشجویان ایرانی در عرصه‌های علمی و پژوهشی نشان دهنده سهم مهم این قشر در پیشرفت‌های علمی و فناوری کشور است.

خورشیدی با تاکید بر برگزاری مطلوب روز دانشجو در مراکز آموزش عالی استان بوشهر بیان کرد: باید مراسم 16 آذر امسال در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار و در این راستا هیچ مراسمی که از سوی دستگاه متولی مجوز برگزاری گرفته شده نباید  لغو شود.

وی، روز دانشجو را نقطه عطفی در تاریخ فعالیت‌های سیاسی دانشجویان دانست و افزود:مجموعه مدیران و مسئولان دانشگاهی، برپایی مراسم‌های روز دانشجو را به دانشجویان واگذار کنند و حمایت لازم را از دانشجویان به منظور برگزاری باشکوه روز دانشجو داشته باشند.

انتهای پیام/
g45423_Jalaseh-Komisiun-Daneshjoee-1397-9-7-1.jpg

u23505_Jalaseh-Komisiun-Daneshjoee-1397-9-7-2.jpg

n12784_Jalaseh-Komisiun-Daneshjoee-1397-9-7-3.jpg

e3348_Jalaseh-Komisiun-Daneshjoee-1397-9-7-4.jpg
   1397/9/12 15:03        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )