یکشنبه 26 خرداد 1398
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر:
سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده دربوشهر تدوین می شود (کدخبر: 695)
سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده دربوشهر تدوین می شود معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهرگفت: سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در این استان با هدف شناسایی وضعیت، اولویت بندی و حل مسائل و مشکلات بخشی مهم از جامعه تدوین می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در کارگروه بانوان و خانواده استانداری بوشهر افزود: براساس این سند شناسایی وضع موجود زنان و خانواده بر مبنای اطلاعات مستند، تفکیک مسائل و مشکلات در قالب 10 شهرستان، مقایسه داده های شهرستان ها با یکدیگر و میانگین استانی و کشوری انجام می شود.

وی با اشاره به ضرورت تهیه سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده اظهار داشت: محورهای این سند با رعایت اولویت ها در دستور کار قرار گیرد و دستگاه های ذیربط نسبت به دادن اطلاعات لازم در این زمینه همکاری لازم داشته باشند.

خورشیدی بیان کرد: ارزیابی فاصله جنسیتی در توزیع فرصت ها، بررسی نتایج، برنامه ریزی عملیاتی در این سند باید مورد توجه باشد.

وی گفت: در این سند وضعیت جمعیت شناختی، نیروی کار بازارکار، آسیب های اجتماعی، مشارکت مدنی و سیاسی و حوزه ورزش از جمله دیگر مواردی است که باید در سند دیده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: با شناخت مسائل می توان برای برنامه ریزی بهتر در راستای حل مشکلات پیش روی جامعه هدف گام برداشت.

انتهای پیام /
 
   1397/9/20 07:50        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )