یکشنبه 26 خرداد 1398
معاون سیاسی استاندار بوشهر:
استان بوشهر ظرفیت بسیار زیادی در حوزه گردشگری دارد (کدخبر: 705)
استان بوشهر ظرفیت بسیار زیادی در حوزه گردشگری دارد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: استان بوشهر ظرفیت بسیار زیادی در حوزه گردشگری دارد.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در نشست با مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره صندوق احیا و بهره‌برداری از بناها و اماکن تاریخی کشور اظهار داشت: وزیر کشور با بازدید از طرح‌های گردشگری استان بوشهر به تمجید از این طرح‌ها پرداختند.
 
وی اضافه کرد: استان بوشهر در زمینه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی است ولی تاکنون به خوبی از این ظرفیت‌ها استفاده نشده است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت‌های خالی حوزه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی استان بوشهر خاطرنشان کرد: کارهای بسیار زیادی در استان باید انجام شود و با این همه داشته‌ها باید کار شود.
 
وی با اشاره به اینکه استان بوشهر دارای بیش از ۸۰۰ کیلومتر مرز دریایی است، ادامه داد: متاسفانه به خوبی به این ظرفیت خوب در حوزه گردشگری توجه نشده است و باید سرمایه‌گذاران را برای استفاده از این ظرفیت استان بوشهر ترغیب کنیم.
 
خورشیدی از خونگرمی مردم این دیار به عنوان یکی دیگر از ظرفیت‌های مهم استان بوشهر اشاره کرد و افزود: ظرفیت‌های خالی برای کار در استان بوشهر بسیار زیادی است و می‌توان با استفاده از ظرفیت و نیروی انسانی توانمند زمینه توسعه این بخش در استان فراهم شود.
 
وی بر لزوم ساماندهی بناهای تاریخی بوشهر تاکید کرد و گفت: برخی بناها به سکونت‌گاه غیررسمی تبدیل شده است و جای حاشیه‌نشینی را مرکز شهر بوشهر گرفته‌اند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: برخی از بناها از بین رفته است و باید برای احیای دیگر بناهای استان تلاش ویژه کرد، بافت تاریخی بوشهر دارای جاذبه بسیار زیادی است و باید به آن توجه شود.
 
انتهای پیام/

p41403_.jpg

r333844_.jpg

m424559_.jpg

w199686_.jpg
   1397/10/18 20:34        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )