یکشنبه 26 خرداد 1398
خانه احزاب استان بوشهر گشایش یافت (کدخبر: 707)
خانه احزاب استان بوشهر گشایش یافت در آیینی با حضور معاون سیاسی استاندار بوشهر خانه احزاب استان بوشهر گشایش یافت.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، در آیینی با حضور معاون سیاسی استاندار بوشهر، مدیر کل دفتر سیاسی استانداری، نمایندگان خانه احزاب کشور و دبیران احزاب و تشکل‌های سیاسی استان بوشهر، خانه احزاب استان بوشهر گشایش یافت.
 
معاون سیاسی استاندار بوشهر در این آیین با تقدیر از حضور دبیران و نمایندگان احزاب اظهار داشت: راه‌اندازی خانه احزاب باعث می شود تا احزاب بتوانند با دغدغه کمتری به فعالیت های حزب اقدام کنند و امیدوار هستیم روز به روز شاهد افزایش کمی و کیفی فعالیت‌های احزاب در استان باشیم.
 
مجید خورشیدی افزود: احزاب با تضارب افکار و با حضور موثر خود می‌توانند در راستای موفقیت و اعتلای نظام اسلامی اهتمام ورزند و امیدواریم از تمام ظرفیت‌های خود برای تحقق بخشیدن به کارویژه‌های مختلف از جمله توسعه حضور خود در سیاست گذاری‌ها استفاده کنند .
 
مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر نیز بیان کرد: تاسیس خانه احزاب استان بوشهر، سبب می‌شود که شعب احزاب بتوانند در پیگیری مسائل صنفی و تحقق کارویژه های مختلف حزبی موفق تر باشند.
 
عادل دهدشتی افزود: استاندار بوشهر و معاون سیاسی استاندار تاکید زیادی بر راه‌اندازی خانه احزاب استان داشتند و با تلاش دسته‌جمعی شاهد تحقق این مهم هستیم.

همچنین در آیینی با حضور نمایندگان خانه احزاب کشور و دبیران احزاب و تشکل‌های سیاسی استان، انتخابات خانه احزاب بوشهر نیز برگزار شد.

در این انتخابات، اعضای شورای اجرایی و بازرس خانه احزاب انتخاب شدند.
 
انتهای پیام/
   1397/10/20 07:41        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )