یکشنبه 26 خرداد 1398
معاون سیاسی استاندار بوشهر:
مفاخر استان معرفی شوند (کدخبر: 710)
مفاخر استان معرفی شوند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر حمایت ویژه از هنرمندان حوزه تئاتر و سینمای بوشهر گفت: معرفی مفاخر استان بوشهر باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در آئین تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: مردم استان بوشهر در عرصه فرهنگی و هنری دارای جایگاهی ویژه و تاریخی درخشان هستند.

وی با اشاره به نقش محوری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه فعالیت‌ها و امور فرهنگی خاطرنشان کرد: این وزارت‌خانه به عنوان محور فعالیت‌ها در این بخش شناخته می‌شود و مسئولیت مهمی بر عهده دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: در استان بوشهر نیز با توجه به ظرفیت‌های بسیار مهمی که در عرصه فرهنگی و هنری موجود است، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد رسالت سنگینی بر عهده دارد.

وی با اشاره به تدوین سند توسعه فرهنگی اجتماعی استان بوشهر اضافه کرد: بخشی از برنامه مربوط به فرهنگ و ارشاد است که باید برنامه‌ریزی مناسبی انجام شود تا شاهد دستیابی به دستاوردهای مناسبی باشیم.

خورشیدی با اشاره به اینکه باید ادبا، شاعران، نویسندگان و مفاخر فرهنگی استان بوشهر به خوبی معرفی شود، ادامه داد: باید تلاش گسترده‌ای برای شناساندن مفاخر فرهنگی و هنری استان بوشهر صورت گیرد.

وی خواستار حمایت ویژه از حوزه تئاتر و سینمای استان بوشهر شد و افزود: در زمینه مکان‌های عرضه محصولات فرهنگی در استان بوشهر شاهد کمبودهایی هستیم که باید برای رفع این مشکل تلاش شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر برگزاری جشنواره‌های ملی در استان بوشهر با هدف برندسازی برای استان گفت: باید همه تلاش خود را به کار بگیریم تا پاسخ مناسبی به مطالبات جامعه فرهنگی و هنری بدهیم.

در این آئین با تقدیر از تلاش‌های حمیده ماحوزی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، فاطمه کرم‌پور به عنوان مدیر جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر معارفه شد.

انتهای پیام/

x40605_.jpg

p31032_.jpg

b608889_.jpg

d870063_.jpg

o5024_.jpg

x859885_.jpg

e85536_.jpg

b570086_.jpg
   1397/10/24 07:48        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )