یکشنبه 26 خرداد 1398
معاون سیاسی، امنیتی استاندار بوشهر:
عشق خدمت به همنوع مهمترین ویژگی پرستاران است (کدخبر: 711)
عشق خدمت به همنوع مهمترین ویژگی پرستاران است معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عشق خدمت به همنوع را مهمترین ویژگی پرستاران دانست و گفت: فرهنگ خدمت به همنوعان حضرت زینب(س)؛ اسوه صبر و استقامت نهضت عاشورای حسینی در فرهنگ پرستاران متبلور است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در آیین تجلیل از پرستاران مراکز درمانی بوشهر با تبریک روز پرستار اظهار داشت: این روز به میمنت پرستار بزرگ صحرای کربلا بازمانده از نهضت عاشورای حسینی نام‌گذاری شده که باید پرستاران در این راستا برخود ببالند.

وی با بیان اینکه کار حضرت زینب(س) در نهضت عاشورا بسیار مهم و با اهمیت بود خاطر نشان کرد: خدمات و فعالیت حضرت زینب(س) پس از حادثه کربلا با وجود مصائب و سختی‌ها ولی با صبر و عشق انجام و ماندگار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر بهره جستن از فرهنگ بی بدیل حضرت زینب(س) در تمام امور جامعه افزود: پرستاران با تاسی از این فرهنگ خدمات ارزشمندی به جامعه هدف ارائه می‌کنند که تسکینی بر آلام دردهای بیماران باشند.

خورشیدی با بیان اینکه پرستاران تنها به درمان فیزیکی بیماران اقدام نمی‌کنند گفت: پرستاران علاوه بر درمان فیزیکی بیماران در ارائه خدمات روحی و روانی در بیماران تاثیرگذار هستند.

وی خدمات پرستاران در جامعه را مورد ستایش قرار داد و بیان کرد: پرستاران از روی عشق خدمات به همنوعان این حرفه و مهارت را انتخاب می‌کنند چراکه میزان درآمد آنان نسبت به خدمات با ارزش پرستاری قابل توصیف و سنجش نیست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عشق خدمت به همنوع را مهمترین ویژگی پرستاران دانست و گفت: مراقبت از بیمار و خدمت به همنوع نیازمند عشقی خالصانه است که پرستاران توانسته‌اند این ویژگی را به معنای کامل تفسیر کنند.

در این مراسم از پرستاران نمونه بوشهر تجلیل شد.

انتهای پیام/

j507647_.jpg

u66318_.jpg

c579422_.jpg

t141101_.jpg

t514404_.jpg

j38606_.jpg

y73894_.jpg

u39880_.jpg

s881275_.jpg

u439348_.jpg
   1397/10/25 06:45        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )